Jakie są moje doświadczenia?

 

Nigdy nie przypuszczałem, że droga przez ból może finalnie okazać się czymś dobrym, ponieważ moja przygoda z treningiem siłowym zaczęła się właśnie od przywracania mojemu ciału ogólnej sprawności i siły.

 

Patrząc z perspektywy czasu, już jako fizjoterapeuta, mogę jednoznacznie stwierdzić, że to właśnie początek treningów, nabywanie odpowiedniej świadomości i nawyków ruchowych pozwala nam później osiągać naprawdę spektakularne wyniki, bez niepotrzebnych kontuzji.

 

Lata treningów nauczyły mnie, że specjalizacja jest dobra lecz nie przez cały rok (i nie dla każdego), ponieważ większość z nas chce zwyczajnie czuć się dobrze we własnym ciele oraz być sprawnym. Wykorzystanie do tego celu różnych narzędzi treningowych, w mojej opinii, sprawdza się zdecydowanie najlepiej!

 

Co mogę dla Ciebie zrobić?

 

Mimo, że duża część moich klientów to osoby z aspiracjami zawodniczymi, to nie ukrywam, że praca z ludźmi, dla których najważniejsze jest odzyskanie sprawności po kontuzji oraz dobre samopoczucie, daje mi równie dużą satysfakcję!

 

Metodyka pracy, którą stosuję zakłada budowanie formy od podstaw, które są niezbędne, zarówno u sportowca jak i amatora. Pracujemy wspólnie nad ogólną siłę i stabilnością, co skutecznie przygotowuje organizm na ciężkie treningi – niezależnie od specyfiki – oraz niweluje ryzyko potencjalnych kontuzji.

 

Moi podopieczni efekty sylwetkowe uzyskują w zasadzie jako efekt uboczny rutyny treningowej, co może się wydawać na pierwszy rzut oka niemożliwe do zrobienia – a jednak!

 

Dobra baza jest niezbędna do budowania formy przez długie lata.

Baza, o której bardzo często się zapomina.